با استفاده از راهکارهایی مثل پوشیدن لباس‌های سبک با رنگ روشن، استفاده از کلاه‌های پهن، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی 30 و بالاتر، مصرف مقادیر فراوان مایعات، استفاده از مایعات شور مانند دوغ یا آب‌میوه در صورت عرق کردن و اجتناب از فعالیت‌های ورزشی در روزهای گرم؛ می‌توان از بروز گرمازدگی جلوگیری کرد.

5:54:04 AM 1397 / 07 / 04
 

میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز آزادسازی خرمشهر

به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت دخت گرامی پیامبر اسلام (ص) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همزمان با  سالروز آزاد سازی خرمشهر ، سه شنبه 3/3/90 مراسمی در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد .
در این مراسم که با حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان و ادارات دیگر برگزار شد ، تنی چند از مسئولین شبکه و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنر حضور داشتند . دکتر مهدوی پناه سرپرست شبکه بهداشت و درمان دانشگاه در ابتدای برنامه ضمن خیر مقدم وخوش آمدگویی وتبریک روز زن ، به نقش پر اهمیت زنان در عرصه کار و فعالیتهای اجتماعی اشاره کرد . سخنرانی توسط آقای مهرآبادی و مولودی خوانی توسط آقای قاری  و قرائت مقاله  از دیگر برنامه های مراسم این روز بود . همچنین در پایان مراسم از بین پرسنلی که اسامی و القاب حضرت فاطمه داشتند قرعه کشی به عمل آمد و هدایایی اهدا شد.

   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر