سامانه الکترونیکی غربالگری افراد مشکوک به کرونا:       salamat.gov.ir

5:11:36 AM 1399 / 07 / 07
 
اخبار شبکه

کمیته راهبردی ایدز

کمیته آموزش و اطلاع رسانی ایدز ( کمیته راهبردی ایدز ) برگزار گردید

به مناسبت روز جهانی ایدز ( 10 آذر ) کمیته آموزش و اطلاع رسانی بیماری ایدز با حضور ادارات و سازمانها و ارگانهای همکار در برنامه ، در تاریخ 94/8/26 در شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل ، ضمن خوشامدگویی و بیان دستور کار جلسه با ارائه آمار مبتلایان در جهان و منطقه ، به بیان انتظارات شبکه بهداشت و نقش ادارات و شرکای برنامه در پیشبرد اهداف برنامه کنترل ایدز پرداخت.

در ادامه دکتر هدایتی ، پزشک هماهنگ کننده سل و ایدز دانشگاه ، و آقای دکتر غفاری ، کارشناس مسئول بیماریهای شبکه بهداشت و درمان ، در خصوص شعار امسال سازمان جهانی بهداشت ( درمان اچ آی وی ، کلید پیشگیری است )و نقش درمان در پیشگیری از گسترش بیماری و سیاستهای کشوری کنترل بیماری ایدز مطالبی عنوان کردند.

در پایان کلیه اعضا ضمن بیان پیشنهادات ،آمادگی خود را جهت همکاری با شبکه بهداشت در راستای کنترل بیماری اعلام نموده و برنامه های پیشنهادی اعضا مصوب گردید.

لازم به ذکر است در این جلسه واحد بیماریهای واگیر شبکه بهداشت متعهد گردید پشتیبانی محتوای برنامه های آموزشی را بر اساس اعلام نیاز ادارات انجام دهد.


                                                                    روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

        کمیته راهبردی ایدز          کمیته راهبردی ایدز
 

ساعت : 13:31 -  روز  : چهار شنبه  - 27 /  8 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :488

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر