سامانه الکترونیکی غربالگری افراد مشکوک به کرونا:       salamat.gov.ir

5:07:45 AM 1399 / 07 / 07
 
اخبار شبکه

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت هفته بسیج

دکتر مسعود دهقانی سرپرست شبکه طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به همه مردم و بسیجیان سلحشور تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم


بسیج درخت پرثمرى است که شکوفه‏ هاى شکوهمند آن رایحه ایثار، اخلاص و مقاومت را در فضاى انسانیت پراکنده مى‏ سازد، در بوستان بسیج دلاورانى گمنام پرورش یافته ‏اند که با رشادت خالصانه عروج به سوى عرش، قدس و ملکوت را زمزمه کرده ‏اند.

از این نهاد معطر هزاران عاشق به قلّه رفیع شهادت رسیده ‏اند و میلیون‏ها نوجوان و جوان جویاى رضاى حق که تشنه معرفت و شیفته زیارت حسین بن على علیه السلام بوده ‏اند به این بارگاه پُربار راه یافته ‏اند. این گلستان که با نام سالار شهیدان عجین گشته و عطر عترت رایحه ‏اى جهانبخش به آن عطا کرده آن چنان ابهت، صلابت و درخششى دارد که هر روز و هر زمان که بگذرد بر رونق، نام آورى، تأثیرگذارى و برکاتش افزوده مى‏ شود.

بسیجى با تعهد و تقوا، عزم و اراده، صفا و صداقت، شجاعت و همّت، عدالت خواهى، تیزهوشى و زمان‏شناسى در فرازهاى حساس انقلاب و نظام اسلامى حضورى مداوم و سرنوشت ساز دارد. 

در واقع بسیج یک هویت فرهنگى، روشن، پاک و آینده نگر است و کردارش براى رضایت کردگار است و با چنین هدفى هر جا که به وجود بسیجى نیاز باشد، حضور خالصانه و معنادارش بدون درنگ و عارى از هرگونه فرصت سوزى و عافیت ‏طلبى، مشاهده مى ‏گردد.

 

دکتر مسعود دهقانی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

 

ساعت : 12:55 -  روز  : شنبه  - 30 /  8 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :528

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر