امام رضا ( ع ) : مَن فَرَّجَ مِن مُؤمِنٍ ، فَرَّجَ اللّه ُ عَن قَلبِهِ یَومَ القِیامَةِ ؛ هر کس اندوه مؤمنى را بزداید ، خداوند در روز قیامت ، غم از دلش مى زداید .

10:40:53 AM 1397 / 02 / 01
 
اخبار شبکه

مانور سلامت نوروزی

مانور سراسری بهداشت و سلامت غذا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، در راستای برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط، مانور سراسری بهداشت و سلامت غذا و کنترل مراکز تهیه و توزیع موادغذایی با حضور 5 اکیپ نظارتی راس ساعت 9 صبح امروز با حضور دکتر دهقانی سرپرست شبکه آغاز گردید.

بنا بر این گزارش دکتر مسعود دهقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن ابراز تشکر از بازرسان بهداشت محیط، خواستار اجرای دقیق بازرسی ها توسط بازرسان با قدرت و توان کامل در ایام نوروز به منظور حفظ سلامتی شهروندان و مسافران شد.

دکتر دهقانی افزود: افزایش نظارت و بازرسی های بهداشتی از مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی مورد نظر، افزایش نظارت و بازرسی های بهداشتی از اماکن عمومی مورد نظر، نمونه برداری از مواد غذایی حساس مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی و کنترل کیفی آب اشامیدنی (کلرسنجی و نمونه برداری) در اماکن عمومی و مراکز اقامتی از اهداف اختصاصی مانور است.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان نیز گفت: برنامه سلامت نوروزی از ابتدای اسفند ماه تا پایان پانزدهم فروردین سال بعد به صورت شبانه روزی از ساعت 8 صبح لغایت 22 شب در کلیه روزهای اداری و تعطیل و در صورت لزوم تا رفع مشکلات و رسیدگی به شکایات مردمی از طریق سامانه 190 با همکاری پرسنل بهداشت محیط با تاکید بر اماکن و مراکز حساس اجرا می شود.

در پایان مانور از تعدادی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ بازدید بهداشتی و کنترل مواد غذایی صورت گرفت.

                                                                                 روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     مانور سلامت نوروزی          مانور سلامت نوروزی

ساعت : 12:40 -  روز  : یکشنبه  - 15 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :292

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر