با استفاده از راهکارهایی مثل پوشیدن لباس‌های سبک با رنگ روشن، استفاده از کلاه‌های پهن، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی 30 و بالاتر، مصرف مقادیر فراوان مایعات، استفاده از مایعات شور مانند دوغ یا آب‌میوه در صورت عرق کردن و اجتناب از فعالیت‌های ورزشی در روزهای گرم؛ می‌توان از بروز گرمازدگی جلوگیری کرد.

4:54:27 PM 1397 / 04 / 25
 
اخبار شبکه

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط را به کلیه همکاران تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:

صنعتی شدن کشورها بویژه کشورهای درحال توسعه به روند مواجهه با انواع آلاینده ها و موادشیمیایی موجود در محیط زیست و به تبع آن در مواد غذایی سرعتی فوق العاده بخشیده است همچنین رشد روز افزون جمعیت و پدیده شهرنشینی به تبع آن افزایش نیاز بشر برای ادامه حیات و تلاش صنایع با استفاده از تکنولوژی درصدد افزایش تولید برای پاسخ به این نیازها با مصرف منابع طبیعی و تولید آلاینده ها بار مضاعف آلاینده بر محیط تحمیل می نمایند. بنابر این ارائه فعالیت ها و خدمات بهداشت محیط جهت پیشگیری از بیماری های مرتبط با عوامل محیطی اعم از بیماری های واگیر و غیر واگیر و حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه ضرورتی انکار ناپذیر است.

به همین منظور 26 سپتامبر در تقویم فدراسیون بین المللی بهداشت محیط، مصادف با چهارم مهر ماه روز جهانی بهداشت محیط نامیده شده است و شعار روز جهانی بهداشت محیط سال 1396 ،" اهمیت هوای آزاد و هوای داخل ساختمان " می باشد.

اینجانب با تبریک این روز ، فرا رسیدن آن را فرصتی مناسب برای تقدیر از زحمات تلاشگران بهداشت محیط می دانم و برای تمامی همکارانی که این عرصه را برای خدمت به مردم عزیز کشورمان برگزیده اند از درگاه خداوند متعال سعادت، بهروزی و موفقیت مسئلت می نمایم.

 

دکتر مسعود دهقانی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

ساعت : 13:31 -  روز  : دو شنبه  - 3 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :273

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر