با استفاده از راهکارهایی مثل پوشیدن لباس‌های سبک با رنگ روشن، استفاده از کلاه‌های پهن، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی 30 و بالاتر، مصرف مقادیر فراوان مایعات، استفاده از مایعات شور مانند دوغ یا آب‌میوه در صورت عرق کردن و اجتناب از فعالیت‌های ورزشی در روزهای گرم؛ می‌توان از بروز گرمازدگی جلوگیری کرد.

4:53:39 PM 1397 / 04 / 25
 
اخبار شبکه

همایش تکریم سالمندان

برگزاری همایش تکریم و منزلت سالمندان

همایش تکریم و منزلت سالمندان با محوریت گرامیداشت مقام پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در مدرسه ابتدایی زنده یاد بانو فاطمه ابریشمچی در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، کارشناس مسئول واحد جمعیت و سلامت خانواده گفت: در این همایش که با حضور بیش از 300 نفر از دانش آموزان و پدربزرگ و مادربزرگ های ایشان برگزار شد، در ابتدا دانش آموزن با اهدای گل از والدین شان استقبال کردند.


بنا بر این گزارش سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان آمار و شاخصها و اهداف برنامه سلامت سالمندان به لزوم تشکیل پرونده سلامت الکترونیک بویژه درگروه سنی سالمندان پرداخت و سپس سخنانی در خصوص روابط متقابل کودکان با پدربزرگ ها و مادربزرگ ها ارائه گردید.


گفتنی است از برنامه های دیگر این همایش ،اجرای سرود همگانی توسط دانش آموزان ، برگزاری مسابقه و اهدا جایزه، پذیرایی و توزیع بسته های آموزشی ویژه سالمندان بود.


                                                                           روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     همایش تکریم سالمندان          همایش تکریم سالمندان

     همایش تکریم سالمندان          همایش تکریم سالمندان

     همایش تکریم سالمندان          همایش تکریم سالمندان
 

ساعت : 11:33 -  روز  : پنج شنبه  - 20 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :147

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر