5:04:51 PM 1397 / 12 / 29
 
اخبار شبکه

جلسه رابطین روابط عمومی

دومین جلسه هماهنگی رابطین روابط عمومی

دومین جلسه رابطین روابط عمومی با حضور سرپرست روابط عمومی دانشگاه و رابطین واحد های تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.


به گزارش روایبط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل سرپرست روابط عمومی دانشگاه در این نشست ضمن تقدیر از همکاری رابطین در حوزه های بهداشتی و درمانی ایجاد ارتباط مستمر بین مردم و ایجاد انگیزه و دادن به روحیه به مردم و مراجعین را از وظایف رابطین در حوزه روابط عمومی برشمرد.


دکتر مصطفی جوادی مقدم در ادامه افزوود: امروزه متاسفانه اطلاع رسانی در حوزه سلامت بسیار ضعیف بوده و این باعث یکنواختی در بین اقشار حامعه شده و این شاید برای ما که در این حوزه فعالیت میکنیم عادی است ولی برای مخاطبین ما پیام بهداشتی و دارای جنبه آموزشی را در بر دارد.


ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به استفاده حداکثری از زمان در حیطه کاری رابطین اشاره کرد و. افزود:با توجه به چند مشغله بودن رابطین در حوزه کاری خود امافعالیت در این حوزه باید با عشق و علاقه همراه باشد و مهمترین‌ وظیفه‌ روابط عمومی‌، شناخت‌ افکار عمومی‌ و نفوذ در آن‌ برای‌ جلب‌ رضایت‌ افکارعمومی‌ نسبت‌ به‌ سازمان‌ است‌ که‌ هم‌ در درون‌ سازمان‌ و هم‌ در بیرون‌ از سازمان‌ دنبال‌ می‌شود.


دکتر جوادی مقدم اظهار کرد: بمنظور توانمندسازی کارشناسان و رابطین واحدها با پیگیری و هماهنگی حوزه روابط عمومی دانشگاه دوره های مختلف و تخصصی از جمله برگزاری دوره های خبر نویسی، و عکاسی خبری و آیین نگارش در روابط عمومی برگزار خواهد شد.
 

                                                                            روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     جلسه رابطین روابط عمومی          جلسه رابطین روابط عمومی

ساعت : 13:18 -  روز  : چهار شنبه  - 10 /  5 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :199

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر