4:15:27 AM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت روز پزشک و داروساز

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت روز پزشک و داروساز

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل در پیامی روز پزشک و داروساز را به جامعه پزشکی و داروسازان شاغل در شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت.

متن پیام سرپرست شبکه بدین شرح می باشد:

 

به نام خدا


شروع ماه شهریور، مصادف با سالروز تولد افتخار ایران، طبیب نامدار، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و پنجم این ماه زاد روز بزرگ مرد دیگر محمد ذکریای رازی دانشمند حاذق این خطه است. به منظور پاسداشت تلاشهای این دو عالم روز اول شهریور روز پزشک و روز پنجم این ماه روز دارو ساز نامگذاری شده است.


این دو حکیم بزرگ نه تنها در چهارچوب مرزهای فرهنگی کشور که در مراکز علمی مطرح دنیا شناخته شده بوده و پایه علوم پزشکی و شیمی را بر شالوده های تفکر این بزرگان بنا نهاده اند.


بی شک پزشکان و داروسازان امروز این مرز و بوم نیز همچون گذشتگان صالحشان هم در علم و هم در اخلاق پزشکی می درخشند و نشانه ای هستند از تجلی خدمت در گستره فرهنگ و تمدن غنی ایران اسلامی.


ضمن تبریک فرا رسیدن روز پزشک و داروسازی به پزشکان و داروسازان خدوم شهرستان که با خدمت دلسوزانه در عرصه بهداشت و درمان، سلامت مردم را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند و با تلاش شبانه روزی از هیچ کوششی در این عرصه دریغ نورزیده اند، برخود لازم میدانم صمیمانه از زحمات این عزیزان قدردانی نمایم و توفیق ایشان را در راه انجام وظایف حرفه ای خود، از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

دکتر مسعود دهقانی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

 

ساعت : 9:17 -  روز  : پنج شنبه  - 1 /  6 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :633

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: