8:59:03 AM 1398 / 11 / 30
 
اخبار شبکه

تودیع دکتر دهقانی

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه، فرماندار، جمعی از مسئولین سازمان ها و مدیران و پرسنل شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل در سالن شهید استادی روز دوشنبه مورخ 16/7/97 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رییس دانشگاه در این آیین، از خدمات ارزنده دکتر مسعود دهقانی در زمان تصدی سرپرستی شبکه بهداشت و درمان قدردانی و برای دکتر اعظم باقری در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

 دکتر ابراهیم کوچکی، با اشاره به ارتقای شاخص های بهداشت و درمان در سطح دانشگاه گفت: این دانشگاه در بحث پیشگیری و بهداشت نیز خدمات قابل قبولی را به مردم ارائه می کند.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب و همزمان با جنگ تحمیلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توانسته قدم های بسیار مثبتی را در حوزه بهداشت و درمان بردارد.

دکتر کوچکی همچنین، به آمار بالای تصادفات مخصوصا تصادف با موتور سیکلت در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: متاسفانه عدم استفاده از کلاه ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی باعث افزایش این تصادفات در این دو شهرستان می باشد که این خود نیاز به فرهنگ سازی در بین مردم می باشد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین، با اشاره به جایگاه ویژه بخش سلامت گفت: اهمیت این موضوع در قانون توسعه اقتصادی در کشور نیز اشاره شده است.

دکتر اسماعیل بایبوردی افزود: بدون شک داشتن یک جامعه سالم، با نشاط و پویا از مهمترین اولویت های توسعه هر کشوری محسوب می شود که این برنامه از اولویت های اساسی در شهرستان آران و بیدگل نیز می باشد.

وی، در ادامه به توسعه زیرساخت های درمان و ارتقاء مراکز بهداشتی درمانی اشاره و تصریح کرد: ارتقای دسترسی مردم به امکانات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان زمینه ساز افزایش رعایت حقوق شهروندی و رضایت خواهد شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اذعان داشت: ارتقای تجهیزات و زیر ساخت ها مراکز بهداشتی درمانی زمینه ساز کاهش هزینه های درمانی مردم است.

این گزارش حاکیست: سرپرستان سابق و جدید شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل نیز در این جلسه سخنانی را به ویژه در زمینه فعالیت خود بیان کردند.

     تودیع دکتر دهقانی          تودیع دکتر دهقانی

     تودیع دکتر دهقانی          تودیع دکتر دهقانی

     تودیع دکتر دهقانی          تودیع دکتر دهقانی

     تودیع دکتر دهقانی          تودیع دکتر دهقانی

ساعت : 12:36 -  روز  : سه شنبه  - 17 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :301

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر