4:23:46 AM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

پیاده روی هفته دیابت

به مناسبت هفته ملی دیابت


همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با مشارکت مجتمع فولاد کویر، شبکه بهداشت و درمان، اداره ورزش و جوانان و نهادهای مرتبط و با حضور پرشور مردم شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در این همایش با بیان اینکه صنایع پایین دستی فولاد در این شهرستان راه اندازی می شود گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی صنایع وابسته به فولاد که بیش از ۵۰۰ صنعت را شامل می شود در شهرستان آران و بیدگل راه اندازی کنیم.


دکتر سیدجواد ساداتی نژاد افزود: تک محصولی بودن در این شهرستان یک تهدید به شمار می رود که می تواند جامعه ۲۰ هزار نفری شاغل در صنعت فرش را تهدید کند و سونامی بیکاری ایجاد نماید.


وی ضمن تقدیر از مشارکت های مجتمع فولاد کویر در امور ورزش شهرستان آران و بیدگل گفت: خانواده محترم خوروش در استان اصفهان همواره پیشتاز در امور خیر بودند که امیدواریم این حمایت ها همچنان از بخش های مختلف شهرستان خصوصأ بهداشت و درمان و ورزش ادامه داشته باشد.


سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل هم گفت: بر اساس آخرین آمار حدود ۱۰ درصد از جمعیت بالای 25 سال این شهرستان به بیماری دیابت مبتلا هستند و بر اساس آمارهای ارائه شده تاکنون حدود ۴۵۰۰ بیمار دیابتی از طریق مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش قرار گرفته اند.


دکتر اعظم باقری با اشاره به اینکه آمار مبتلایان به دیابت در آران و بیدگل نگران کننده است افزود: تغییر سبک زندگی کلید کنترل دیابت است و امروزه می توان به سادگی با کنترل استرس، غلبه بر کم تحرکی، اصلاح الگوی تغذیه و مصرف میوه ها و سبزیجات این بیماری را کنترل کرد.


دکتر باقری در ادامه از مشارکت مجتمع فولاد کویر و سازمان ها و نهادهایی مانند هلال احمر، اداره ورزش و جوانان، شهرداری و شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل و کلیه اداراتی که برای برگزاری این همایش پیاده روی مشارکت داشتند قدردانی کرد و مشارکت بالای مردم در این همایش سلامت را ستودنی توصیف نمود.


در حاشیه این همایش به همت واحد مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت و درمان ایستگاه سلامت برپا و تست قند و فشار خون به صورت رایگان برای شرکت کنندگان در این همایش انجام شد.


این همایش پیاده روی از پادگان شهید کبریایی به طرف مجتمع فولاد کویر برگزار گردید.


                                                                                  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     پیاده روی هفته دیابت          پیاده روی دیابت

     پیاده روی هفته دیابت          پیاده روی هفته دیابت

     پیاده روی هفته دیابت          پیاده روی هفته دیابت

ساعت : 21:11 -  روز  : جمعه  - 9 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :731

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: