4:25:42 AM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

پیام تبریک سرپرست شبکه به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل در پیامی فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

شعبان المعظم ماهی بسیار شریف و منسوب به پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد(ص) می باشد؛ نبی رحمت شعبان را روزه گرفته و به رمضان وصل می کردند و روزه این ماه را سبب واجب شدن بهشت بر انسان می دانستند.
 

شعبان در واقع اردوی آماده سازی برای حضور در ضیافت الهی رمضان است تا خود را مهیای میهمانی بهترین میزبان عالم نماییم. فرصتی برای قرب الهی و جلب محبت خدا و رسولش، ایام پربرکتی که فضایل و برکاتش بر کسی پوشیده نیست. باید با بهره گیری از این برکات و کسب معرفت نفس، خداشناسی، خودسازی، تهذیب و تزکیه نفس و... خود را برای ضیافت الهی رمضان و تحولات عظیم اخلاقی، روحی و معنوی آن آماده کنیم؛ باشد که آمرزش و مغفرت و رحمت الهی شامل حال ما شده و به جایگاه رفیع قرب الهی دست یابیم و تقدیری خوب برای ما رقم خورد.
 


ماه شعبان و اعیاد مبارک آن را بر تمامی مسلمانان به ویژه کارکنان شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل تبریک عرض می کنم؛ ماهی که سومین روز آن سالروز میلاد سرور و سالار شهیدان و آزادگان امام حسین(ع) و روز پاسدار، روز چهارم سالروز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، روز پنجم سالروز ولادت امام سجاد(ع) پیام رسان نهضت عاشورا و همچنین روز پانزدهم شعبان المعظم؛ بزرگترین عید مسلمانان جهان و سالروز میلاد با سعادت حضرت ولیعصر(عج) می باشد.
 

این اعیاد مبارک را به تمامی همکاران گرامی، پاسداران و جانبازان به ویژه جانبازان و ایثارگران شاغل در شبکه تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم در تمامی مراحل زندگی خود با الگو گرفتن و سرلوحه قرار دادن سیره زندگی این بزرگواران توفیق بیابیم جزو منتظران واقعی حضرت ولیعصر (عج) باشیم.

 

دکتر اعظم باقری

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

ساعت : 7:50 -  روز  : سه شنبه  - 20 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :508

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: