5:33:55 AM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

جلسه تقدیر از دندانپزشکان

به مناسبت 23 فروردین روز داندانپزشک

در مراسمی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان از دندانپزشکان و دستیاران شاغل در مراکز جامع سلامت تحت پوشش شبکه قدردانی شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک سال نو گفت: دندانپزشکان با همکاری دستیاران و سایر اعضای تیم سلامت خدمات چشمگیری را در طی سال ۹۷ به گروه های هدف به ویژه دانش آموزان و زنان باردار در سطح شهرها و روستاها ارائه داده اند.


دکتر اعظم باقری افزود: همچنین ارائه خدمات ترمیمی و سطوح بالاتر دندانپزشکی در مراکز دولتی نسبت به سال قبل افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.


  دکتر باقری ۲۳ فروردین ماه، روز دندانپزشک را به جامعه دندانپزشکی و دستیارانشان تبریک گفت و از زحمات بی دریغ این بزرگواران قدردانی کرد.


قائم مقام معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان نیز در سخنانی از عملکرد واحد بهداشت دهان و دندان و همچنین از دندانپزشکان و دستیاران در اجرای برنامه های طرح تحول سلامت دهان و دندان در سال 97 قدردانی کرد.


کارشناس مسئول واحد بهداشت دهان و دندان نیز درسخنانی عملکرد و شاخص های سال 97 مراکز و دندانپزشکان را به تفکیک و طبق شاخص های ثبت شده در سامانه سیب را بیان کرد.


در پایان با ارائه لوح تقدیر و هدیه از خدمات دندانپزشکان و دستیاران قدردانی شد.


                                                                                    روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     جلسه تقدیر از دندانپزشکان          جلسه تقدیر از دندانپزشکان

ساعت : 8:30 -  روز  : دو شنبه  - 26 /  1 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :500

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: