سامانه الکترونیکی غربالگری افراد مشکوک به کرونا:       salamat.gov.ir

3:34:19 AM 1399 / 07 / 06
 
اخبار شبکه

نشست مشترک با رئیس اداره آموزش و پرورش در خصوص بازگشایی مدارس

‍ بازگشایی مدارس با هماهنگی و نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

سرپرست شبکه در نشست مشترک با رئیس اداره آموزش و پرورش اظهار داشت: برنامه ریزی‌های دقیقی با همکاری آموزش و پرورش برای انجام فعالیت‌های آموزشی در ایام شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، دکتر اعظم باقری در نشست مشترک با رئیس اداره آموزش و پرورش اظهار داشت: برنامه ریزی‌های دقیقی با همکاری آموزش و پرورش برای انجام فعالیت‌های آموزشی در ایام شیوع ویروس کرونا صورت گرفته و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در تمامی مراکز آموزشی شهرستان را تحت نظر دقیق خواهیم داشت و این موارد بیانگر اهمیت فرآیند آموزش و نیز سلامت فرزندانمان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی است.


وی تاکید کرد: با آغاز سال تحصیلی جدید، نقش والدین، انجمن اولیا و مربیان، معلمان و دانش آموزان بسیار مهم بوده و برای اجرای دقیق دستورالعملها نیازمند مشارکت و همکاری خانواده ها هستیم.


وی افزود: مدارس در مناطق شهری طبق دستورالعمل های مشخص و از قبل تعیین شده به صورت گروهی و نوبتی و به صورت کامل در مدارس روستایی بازگشایی می شوند.


دکتر باقری با اشاره به اینکه کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع در ساعات 35 دقیقه ای برگزار می شود، تصریح کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و ضدعفونی کلاس های درس به صورت یک دستورالعمل در مدارس اجباری است.


                                                                             روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

ساعت : 20:29 -  روز  : شنبه  - 15 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :39

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر