سامانه الکترونیکی غربالگری افراد مشکوک به کرونا:       salamat.gov.ir

3:28:45 AM 1399 / 07 / 06
 
اخبار شبکه

کمیته کرونا ویروس

با بازگشایی مدارس رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا سخت‌گیرانه رصد و کنترل می‌شود.

همزمان با بازگشایی مدارس در شهرستان، جلسه ستاد کرونا با حضور سرپرست شبکه، معاون بهداشتی و کارشناسان مسئول مرکز بهداشت در سالن شهید زاهدی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، در جلسه ای که روز شنبه ۹۹/۶/۱۵ برگزار شد، الهه لامع کارشناس مسئول واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس، برنامه ها و اقدامات انجام شده این واحد بر اساس دستورالعمل مراقبت و پیشگیری از کرونا ویروس و نسخه 05 باز گشایی مدارس را بیان کرد.


در ادامه این جلسه سرپرست شبکه، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به همه دانش آموزان عزیز که آینده سازان این مرز وبوم می باشند گفت: تنها راه شکست کرونا، همکاری دسته جمعی و تلاش همگانی برای مقابله با این ویروس است.


دکتر اعظم باقری اظهار داشت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله الزاماتی است که مدیران، معلمان و کادر آموزشی بر آن نظارت می‌کنند و با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته قطعاً دانش آموزان نیز با مشارکت خانواده‌ها دقت لازم را خواهند داشت.


ایشان ضمن تاکید بر حضور و بازدید روزانه پرسنل مراکز جامع سلامت، پایگاه ها و خانه های بهداشت از مدارس تحت پوشش، تکمیل چک لیست نظارت بر بازگشایی مدارس و استفاده ازاعضای انجمن اولیا و مربیان بعنوان ناظر بر پروتکل های بهداشتی را از الزامات برنامه های جاری ستاد کرونا بیان کرد.


                                                                             روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

     کمیته کرونا ویروس          کمیته کرونا ویروس

ساعت : 17:33 -  روز  : یکشنبه  - 16 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :38

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر