سامانه الکترونیکی غربالگری افراد مشکوک به کرونا:       salamat.gov.ir

5:15:12 AM 1399 / 07 / 06
 
اخبار شبکه

وبینار تخصصی بازگشایی مدارس

همزمان با بازگشایی مدارس:

وبینار تخصصی دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کورونا ویروس جدید 2019 در مدارس برگزار شد.

وبینار تخصصی با موضوع مراقبت و کنترل بیماری کورونا ویروس جدید 2019 در مدارس به همت واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مداس مرکز بهداشت شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. 


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، این وبینار روز یکشنبه ۹۹/۶/۱۶ برای تمامی پرسنل بهداشتی، پزشکان، مراقبین سلامت مرد و زن ، ماماها، کارشناسان تغذیه و روان، بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط و بهورزان مراکز خدمات جامع سلامت برگزار شد.


معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان در صحبت های آغازین این ویدئو کنفرانس گفت: میتوانیم با بهره مندی از توصیه ها و دستورالعملهای ابلاغی به دور از هرگونه استرس شرایطی مناسب برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید را فراهم آوریم.دکتر فاطمه شیروانی زاده در زمینه نحوه ارجاع و گرفتن تست از دانش آموزان و کارکنان مدارسی که مشکوک به کرونا ویروس می باشند مطالبی را بیان نمود.


در ادامه الهه لامع کارشناس مسئول واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس مرکز بهداشت در خصوص اجرای دستورالعمل بازگشایی مدارس، آموزش مراقبین بهداشتی مدارس، نحوه پایش و تکمیل چک لیست های مربوطه ،ارزیابی نتایج و فراوانی ها، فرایند پیگیری و نهایتاً ممانعت از حضور دانش آموزان در مدارس در صورتی که خود و یا خانواده هایشان با تست مثبت یا مشکوک باشند توضیحات کاملی ارائه داد.مهندس علی اعتصام کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه در زمینه دستورالعمل بهداشت محیط مدارس، نحوه ضد عفونی روزانه، فاصله گذاریها، بهداشت سرویسها و آبخوریهای مدارس و ... در زمان بازگشایی به نکات مهمی اشاره کرد.


                                                                         روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

     وبینار تخصصی بازگشایی مدارس          وبینار تخصصی بازگشایی مدارس

     وبینار تخصصی بازگشایی مدارس          وبینار تخصصی بازگشایی مدارس

     وبینار تخصصی بازگشایی مدارس          وبینار تخصصی بازگشایی مدارس

ساعت : 11:25 -  روز  : دو شنبه  - 17 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :36

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

جشنواره پرتال برتر