2:35:46 PM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

فوت یک زوج کرونایی در شهرستان آران وبیدگل درهفته گذشته

به گزارش روابط عمومی شبکه روز دوشنبه ۹۹/۷/۲۸ جلسه ستاد کرونا با حضور رئیس شبکه،معاون بهداشتی،مدیران بیمارستان وکلنیک ،کارشناس مسئولان شبکه و معاون، حراست،مسئول حراست و بهداشت اداره آموزش وپرورش آران وبیدگل، درسالن شهید زاهدی برگزارشد.
فریدونی کارشناس مسئول بیماریهای واگیر شبکه، گزارشی از وضعیت بیماری کووید۱۹در دو هفته اخیر درسطح منطقه آران وبیدگل را بیان کرد.
درادامه این جلسه، الهه لامع کارشناس مسئول واحدسلامت نوجوانان،جوانان ومدارس باارائه نتایج بدست آمده از بررسی چک لیستهای مدارس، برای مدارسی که آمار ضعیف تری در رعایت پروتکلها دارند، پیشنهاد شد با آموزش غیرحضوری، آموزش به مدیران در خصوص نتایج نظارتهای انجام شده و مشارکت آموزش و پرورش در نطارتها هر چه سریعتر به شرایط مطلوب برسند تا بتوانتد در صورت بهبود شرایط کلاسهای حضوری ایمن تری را برگزار کنند.
دکتر باقری رئیس شبکه گفت روندافزایشی مبتلایان در شهرستان وهمچنین ابتلای همه گروههای سنی به کووید ۱۹ بیش ازگذشته شرایط را برای کادردرمان ما سخت تر کرده و نگرانی هارو به افزایش است.
وی افزود در روزهای گذشته ابتلاهای خانوادگی بیشتر شده و این ویروس منحوس یک زوج از یک خانواده را قربانی کرد و این زنگ هشداری به خانواده های عزیز است که بیشتر در دورهمیهای خانوادگی نکات بهداشتی را رعایت کنند.
وی با اشاره به اینکه اخیرا همکاران بیشتری از ما نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده اند تصریح کرد: باید هر یک از ما به عنوان مروج سلامت در خانواده و اجتماع عمل کرده و تا از شیوع این بیماری پیشگیری کنیم.
دکتریوسفیان رئیس بیمارستان سیدالشهدا از آمادگی کامل این بیمارستان درپذیرش بیماران کرونایی وغیرکرونایی خبردادو گفت: بابرنامه ریزی انجام شده بخش بستری بیماران کرونایی از سایربیماران مجزا شده و کادر درمان بیمارستان باتمام توان درامرخدمت رسانی به همشهریان تلاش میکنند.
معاون و مسئول حراست اداره آموزش وپرورش نیز دراین جلسه با تقدیر از زحمات رئیس شبکه و کلیه پرسنل ومدیران بهداشتی ودرمانی شهرستان،گفتند: خدمات ایثارگرانه کادر درمان وسلامت هیچگاه از اذهان فراموش نخواهد شد.
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آران وبیدگل

ساعت : 10:54 -  روز  : سه شنبه  - 29 /  7 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :316

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: