4:08:00 AM 1402 / 03 / 18
 
اخبار شبکه

پتانسیل عظیم خیرین و نیت تعالی و پیشرفت در این منطقه قابل تقدیر است

سرپرست دانشگاه در فرمانداری آران و بیدگل عنوان کرد:

پتانسیل عظیم خیرین و نیت تعالی و پیشرفت در این منطقه قابل تقدیر است

سرپرست دانشگاه، وجود ظرفیت و پتانسیل عظیم خیرین و نیت تعالی و پیشرفت در منطقه کاشان و آران و بیدگل را قابل تقدیر برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، دکتر کورش ساکی در نشستی با فرماندار و جمعی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: اقدامات خیر در این منطقه قدمت زیادی دارد و اکثر مراکز بهداشی و درمانی به همت خیرین ساخته و تجهیز شده اند و این اقدام در کشور، عزت آفرین و کم سابقه است.

 

وی، با بیان اینکه ما در خدمت مردم هستیم و تمام تلاش مان در جهت خدمت به مردم است، افزود: در بحث خیرین ورود ویژه خواهیم داشت و این منطقه دارای خیرین عالی و پا به کار است و منتظر برنامه می باشند و انشالله بتوانیم اعتمادشان را جلب کنیم.

 

سرپرست دانشگاه، با بیان اینکه منطقه کاشان پیشرفت های زیادی نسبت به دیگر مناطق کشور داشته است، تصریح کرد: این پیشرفت ها نشان دهنده گام های بزرگی ست که در این منطقه از سالیان گذشته برداشته شده است.


فرماندار شهرستان آران و بیدگل نیز در این نشست، ضمن ابراز خردسندی و تبریک به سرپرست دانشگاه، حضور ایشان را در کاشان زمینه ساز امور خیر دانست.


حسین رضایی، خواستار توزیع عادلانه منابع در حوزه بهداشت و درمان به این شهرستان شد و گفت: شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل یکی از بخش های اصلی دانشگاه علوم پزشکی کاشان است و سهم خود را باید داشته باشد.


وی، با اشاره به مشکلات ساخت و تجهیز دو بیمارستان امام حسن (ع) و ثامن الحجج (ع)، خواستار ادامه روند تکمیل و تجهیز آن شد.


فرماندار آران و بیدگل، با اشاره به همراهی و مشارکت خیرین، سلب اعتماد خیرین را بزرگترین معضل عنوان کرد و گفت: تمام تلاش مان بایستی در راستای حفظ و جلب اعتماد خیرین باشد.


وی با بیان فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "بیمار به جزء رنج آن بیماری، درد دیگر ی نداشته باشد" گفت: فعالیت در حوزه سلامت به خاطر کار با جان انسان ها بسیار حساس است و بایستی تمام تلاش مان در راستای تحقق این فرمایش مقام معظم رهبری باشد.

 

 گالری تصاویر

                                                                                        روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

ساعت : 9:36 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  12 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :201

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: